Художні фільми <!--if(ВІДЕО)-->- ВІДЕО<!--endif--> - Каталог сайтів - Іван Миколайчук

                                              

 


Субота, 19.04.2014, 08:20
 

Меню сайту

Інші розділи
Художні фільми [16]Документальні фільми [13]

  ДРУЗІ САЙТУ 


  БУДЕМ ЖИТЬ!

  Памяти Маэстро

  Andros

  сумно? - інтернет-видання про культуру

  Помогите! 

   НАША КНОПКА 

   


   

Головна » Каталог сайтів » ВІДЕО » Художні фільми [ Додати сайт ]

У категорії сайтів: 16
Показано сайтів: 1-16
Сторінки: 1

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Переходам

Шестирічний Вітя живе у військовому містечку - там, де розташовано військову частину морської піхоти. Справжніми друзями хлопчика стають морські піхотинці, які допомагають йому розібратися у таких непростих поняттях, як честь мундира, відвага та чоловічий характер.

Перед школою хлопчик опиняється у піонерському табрі, де на думку батьків, він навчиться жити у колективі однолітків. Однак виявилося, що малюк надто вже звик до життя на базі, до правил чоловічої солдатської дружби.


Режисер: Михайло Пташук

Сценарист: Анатолій Усов
Оператор: Юрій Клименко
Композитор: Владислав Казенин
Художник: Юрій Горобець (II)

Виробництво: Одеська кіностудія
1973 р.
Прем'єра: 26 серпня 1974 р.

Актори:

Сергій Светлицький (Вітя Крякін); озвучувала Марія Виноградова
Оксана Бобрович (Маша Петрова)
Іван Миколайчук (десантник Вакула)
Олександр Абдулов (десантник Козлов)
Радж Раззаков (десантник Садик)
Георгій Піпія (десантник Гія)
Галина Сулима (Єлизавета Василівна)
Станіслав Франіо (Стас Боков)
Женя Близнюк (Мирон (Нерон))
Едік Орлов (Жора)
Дмитрій Никологорский
Олена Костерєва (Лєна)
Іра Калиничева
Микола Боярський (директор піонертабору)
Тамара Абросимова (піонервожата)
Галина Стеценко (мама Віті)
А. Гейдер (тато Віті)
Тетьяна Шелига (мама Маші)
А. Казаков (епізод)
Олексій Катишев (десантник)
Женя Садовський (епізод)
Валентина Олійник (епізод)
Євгеній Смирнов (десантник)
Наталя Борисевич (епізод)
Сергій Гавриленко (піонер)

Художні фільми | Переходів: 1 | Додав: Про Витю, про Машу и морскую пехоту | Дата: 12.08.2012

Режисер: Борис Івченко Сценарист: Іван Миколайчук Оператори: Юрій Гармаш, Володимир Білощук Художник: Анатолій Добролежа Звукорежисер: Георгій Салов Актори: Іван Гаврилюк, Костянтин Степанков, Борислав Брондуков, Стефанія Станюта, Федір Стригун, Дмитро Наливайчук, Лесь Сердюк, Анатолій Барчук, Таїсія Литвиненко, Володимир Антонов, Ніна Ільїна, Юрій Фокін Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім.О.Довженка Рік: 1989 Час: 77 хв. Формат: кольоровий Дія відбувається в українському Прикарпатті в роки Першої світової війни. У центрі сюжету - перипетії життєвого шляху мандрівника, авантюриста, бродячого актора і філософа Івана Калити.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Небилиці про Івана | Дата: 29.07.2012

Режисер: Михайло Іллєнко
Сценарист: Юрій Іллєнко
Оператор: Богдан Вержбицький
Художники: Роман Адамович, Євген Пітенін
Звукорежисер: Юрій Риков
Композитор: Едуард Артем'єв
Актори: Богдан Бенюк, Федір Шмаков, Роза Макогонова, Юрій Мажуга, Микола Гринько, Віктор Павлов, Леонід Куравльов, Римма Маркова, Іван Миколайчук, Юрій Рудченко, Ірина Буніна, Олександр Потапов, Віктор Ільїчов, Борис Сабуров, Володимир Костюк, Степан Донець, Маргарита Криницина, Людмила Лобза
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім.О.Довженка
Рік: 1983
Час: 160 хв.
Формат: кольоровий

За мотивами творів М.В.Гоголя "Старосвітські поміщики", "Повість про те, як посварилися Іван Іванович з Іваном Никифорозичем", "Іван Федорович Шпонька та його тітонька"; про поміщицький уклад життя.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Миргород та його мешканці | Дата: 29.07.2012

Режисер: Леонід Осика
Сценарист: Дмитро Павличко
Оператор: Валерій Квас
Художник: Михайло Раковський
Звукорежисер: Анатолій Чорнооченко
Композитор: Володимир Губа
Актори: Василь Симчич, Іван Гаврилюк, Антоніна Лефтій, Костянтин Степанков, Борислав Брондуков, Болот Бейшеналієв, Іван Миколайчук, Федір Панасенко, Володимир Прокоф'єв
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім.О.Довженка
Рік: 1971
Час: 97 хв.
Нагороди: 1972 - приз і премія за відтворення на екрані традицій народного героїчного епосу - ВКФ у Тбілісі. 1971 - Головний приз, спеціальний диплом Валерію Квасу за оригінальну операторську роботу - Кінофестиваль "Молодь - молодим" (Дніпропетровськ).
Формат: кольоровий

За однойменною повістю Івана Франка; про подвиг невеличкої карпатської громади, яка вступила у двобій з татаро-монгольськими завойовниками.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Захар Беркут | Дата: 29.07.2012

Режисер: Анатолій Буковський
Сценарист: Олександр Филимонов
Оператор: Ігор Бєляков
Художник: Анатолій Мамонтов
Композитор: Олександр Білаш
Актори: Світлана Пеліховська, Іван Миколайчук, Микола Яковченко, Ніна Антонова, Микола Гринько, Володимир Дальський, Майя Булгакова, Арсен Ричков, Раїса Недашківська, Маргарита Кошелєва
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім.О.Довженка
Рік: 1971
Час: 92 хв.
Формат: кольоровий

Фільм-казка про добро і зло, про перемогу правди над кривдою, краси над моральною потворністю.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Лада з країни Берендеїв | Дата: 29.07.2012

Режисер: Борис Івченко
Сценарист: Іван Драч
Оператор: Віталій Зимовець
Художники: Михайло Раковський, Алла Шестеренко
Звукорежисер: Рива Бісновата
Актори: Іван Миколайчук, Федір Стригун, Лідія Вакула, Земфіра Цахілова, Михайло Голубович, Володимир Глухий, Василь Симчич, Анатолій Барчук, Володимир Шакало
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка
Рік: 1972
Час: 79 хв.
Формат: кольоровий

За мотивами однойменної повісті М. В. Гоголя.

Героїчна народна комедія з лукавою усмішкою і запальним гумором розповідає про повний пригод шлях козаків Василя та Андрія з гетьманською грамотою до цариці у Петербург, а після цього — про їхнє благополучне повернення в рідну Диканьку.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Пропала Грамота | Дата: 29.07.2012

Режисери: Олексій Швачко, Ігор Самборський
Сценарист: Євген Онопрієнко
Оператор: Михайло Чорний
Художник: Михайло Юферов
Звукорежисер: Аріадна Федоренко
Композитор: Веніамін Баснер
Актори: Іван Миколайчук, Леонід Биков, Костянтин Степанков, Андрій Сова, Олексій Смирнов, Гіжурі Кобахідзе, Людмила Марченко, Віталій Дорошенко, Володимир Ємельянов, Юрій Цупко, Лаврентій Масоха, Валерій Панарін
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка
Рік: 1968
Час: 80 хв.
Нагороди: 1969 - Лідер прокату (10 місце) - 35 млн. глядачів.
Формат: чорно-білий

У місті на Дунаї, на околицях якого ще гримлять визвольні бої, від голоду вмирають люди. Їх можна було б врятувати, бо нижче по Дунаю стоять каравани суден з продовольством, але цю єдину водну артерію міста заміновано. Потрібна карта замінованих ділянок. Здобути її - задача групи розвідників.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Розвідники | Дата: 29.07.2012

Випущено: К-ст. ім. О.Довженка, 1968
Жанр: Драма
Режисер: Леонід Осика
Сценарій Іван Драч
Оператор Валерій Квас
Композитор Володимир Губа
Актори: Данило Ільченко, Борислав Брондуков, Костянтин Степанков, Василь Симчич, Катерина Матейко, Борис Савченко, Іван Миколайчук, Антоніна Лефтій, Олексій Атаманюк.

Тривалість: 01:16:28
Якість: DVDRip
Відео: DivX 720x544 ~2046 kbps avg
Аудіо: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~192.00 kbps avg
мова: українська

Сюжет: За мотивами новел Василя Стефаника «Камінний хрест» та «Злодій».

У короткому пролозі показано роботу Івана Дідуха, камера слідкує за ним відсторонено, часто із позиції пташиного польоту. Перший кадр — знамените сходження на гору, — вважається репрезентативним для всього фільму (а може, й для українського кіно в цілому, враховуючи, що його помістили на обкладинку українського видання «Історії українського кіно» Любомира Госейка). У цьому знаменитому кадрі ландшафт тяжіє над людиною і водночас обрамлює її, це — героїчний дискурс суворого аскетичного життя, тяжкої фізичної праці і боротьби з природою. Тут існує лише людина і її героїчна, тривала боротьба із значно більшою за неї силою. Щоправда, Іван Дідух схожий радше не на трагічного героя, а на працьовиту мураху, яка тягне свою важку ношу і яка поступово мімікрувала під своє середовище, — його обличчя подібне до скиби сухої землі. І все ж, це якраз той архаїчний селянин, який стоїть у центрі українського поетичного кіно. Але цей монументальний образ подається для того, щоб піддатися деконструкції в наступній частині.

Друга частина фільму, заснована на новелі «Злодій», із широких натурфілософських масштабів переноситься в замкнений, клаустрофобічний простір хати. З таким наближенням невинна працьовита мураха перетворюється на жорстокого хижака. Перше, що ми чуємо і бачимо — це крик і те, як у ногу злодія впиваються вила, кинуті Іваном Дідухом. Далі новела повністю побудована на статичних крупних планах, паралізована камера впритул роздивляється героїв — злодія, Івана Дідуха, і двох ґазд, які прийшли, щоб убити злодія. Ґазди мовчки п'ють, і навіть співають, і загалом тримаються так, наче вони прийшли до сусіда допомогти заколоти свиню. Несумірність злочину і кари, холоднокровна жорстокість селян пояснюється тим, що для них злодій значить навіть менше за худобу, тому що він не належить до спільноти, він — чужий. Звідси й їхній гнів і обурення, коли злодій цілує руку Івана Дідуха, апелюючи тим самим до християнського співчуття, чи точніше, універсального закону рівності всіх людей.

У фільмі не дається ніякого пояснення, тим більше не робиться ніяких моральних висновків із цієї історії. Вона зникає безслідно, так само, як ми не бачимо мертвого тіла злодія. Утім, це анаморфічне викривлення, спричинене вклинюванням «іншої» історії, в якій Іван Дідух із миролюбної комахи перетворюється на ката, створює подвійну перспективу, тепер розглядати Івана Дідуха як жертву, носія духовності тощо, можна лише ціною витіснення цього травматичного епізоду.

У третій, фінальній, частині відбувається повернення до стефаниківського Івана Дідуха, показано його прощання з односельцями. Тут ми бачимо і ґазд з попередньої новели, які виділяються серед загалом нижчого, менш виразного натовпу селян. Тут же з'являються цілком дорослі сини Івана Дідуха, які показово відсутні у новелі про злодія. Камера роздивляється людей, час від часу натрапляючи на Івана Дідуха і його сімю, але не концентруючись на них. Вона розміщена на рівні людського погляду, більше того — вона буквально вештається поміж людьми, як невидимий, чужий спостерігач. Цей відсторонений погляд справляє моторошне враження погляду мерця на власному похороні.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Камінний хрест | Дата: 29.07.2012

Випущено: кіностудія художніх фільмів ім.О.Довженка

Режисер: Тимофій Левчук
Сценарист: Натан Рибак
Композитор: Георгій Майборода

Актори: Віктор Хохряков, Руфіна Нифонтова, Ярослав Геляс, Валентин Скулме, Раїса Недашківська, Іван Дмитрієв, Ігор Дмитрієв, Іван Миколайчук, Валерія Заклунна, Харій Лієпіньш, Микола Крюков, Степан Бирилло, Стасіс Петронайтіс, Олександр Александровський

Сюжет фільму :
За мотивами однойменного роману Натана Рибака; про історію стосунків Бальзака й поміщиці Евеліни Ганської.

1. ---------------------
Мова: українська
Час: 101 хв.
Формат: WMV
Video: 320х240 30.000 fps
Audio: 64.0 Kbps 2 ch 44.1 KHz

2. ---------------------
Язык: русский
Источник рипа: TV
Продолжительность: 01:34:26
Параметры видео: 720x352 (2.05:1), 25 fps, XviD build 50 ~1494 kbps avg, 0.24 bit/pixel
Параметры звука: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~128.00 kbps avg
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Помилка Оноре де Бальзака | Дата: 29.07.2012

Режисер: Віктор Івченко
Сценарист: Григорій Колтунов
Оператор: Михайло Чорний
Художник: Михайло Юферов
Звукорежисер: Аріадна Федоренко
Композитор: Герман Жуковський
Актори: Нінель Мишкова, Борис Зайденберг, Іван Миколайчук, Раїса Недашківська, Ганна Ніколасва, Віктор Халатив
Кіностудія: Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка
Рік: 1965
Час: 106 хв.
Нагороди: 1966 - Диплом Нінелі Мишковій за роль Ольги Зотової - ВКФ у Києві. 1966 - Лідер прокату (7 місце) - 34 млн. глядачів.
Віктор Івченко отримав за "Гадюку" 1967 року Республіканську премію імени Тараса Шевченка, ставши, таким чином, першим кінематографістом-лавреатом цієї премії.
Формат: чорно-білий

За мотивами однойменної повісті Олексія Толстого.

Дочка купця Зотова іде в Червону армію і стає відважним бійцем кавалерійського ескадронуу. Але мужній і хоробрій Ользі не вистачило характеру протистояти у мирному житті доморощеним ханжам і пліткарям.
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Гадюка | Дата: 29.07.2012

Режисер: Володимир Денисенко
Кінооператор: Михайло Чорний
Композитор: Олександр Білаш
Звукорежисер: Анатолій Чернооченко
Художник комбінованих зйомок: М.Полунин

Актори: Іван Миколайчук, Юрій Леонтьєв, Дмитро Мілютенко, Наталія Наум, Костянтин Степанков, Михайло Державін, Василь Дашенко, Дмитро Франько, В'ячеслав Воронін, Іван Кононенко, Володимир Гончаров

Кіностудія: Київська кіностудія імені О.Довженка

Молодого Тараса Шевченка, автора крамольних віршів, викликають на допит. Замість пояснень, поет пише нові вірші, які присвячує безрадісній долі України і його віддають в солдати з забороною писати та малювати.

Дивитися онлайн

Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Сон | Дата: 29.07.2012

Режисер: Борис Івченко
Сценаристи: Борис Загорулько, Віктор Івченко
Оператор: Микола Кульчицький
Художник: Валерій Новаков
Звукорежисер: Рива Бісновата
Композитор: Вадим Гомоляка
Актори: Любов Рум'янцева-Черновол, Ґріґоре Ґріґоріу, Костянтин Степанков, Іван Миколайчук, Анатолій Барчук, Іван Гаврилюк, Ольга Ножкіна, Борислав Брондуков, Василь Симчич
Кіностудія: Київська кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка
Реліз: Діжка

Сюжет фільму:
1943 рік. Випадково опигившись на місці недавніх боїв, молода гуцулка Анничка знаходить в лісі пораненого. Дівчина вилікувала хлопця і палко закохалася в нього… Тепер Анничка зненавиділа нареченого, я кий став поліцаєм. Вирішивши тікати з коханим до партизанів, вона доводить до божевілля батька і гине від його руки.

Тривалість: 01:23:34
Якість відео: DVDRip
Відео: кодек: DivX Codec 6.8, розмір кадру: 688x528, бітрейт: 2195 кб/с
Аудіо: мова: українська, переклад: (оригінал), аудіокодек: AC3 2.0, бітрейт аудіо: 128 кб/с
Аудіо: мова: російська, переклад: (оригінал), аудіокодек: AC3 2.0, бітрейт аудіо: 128 кб/с
Художні фільми | Переходів: 0 | Додав: Анничка | Дата: 29.07.2012

Режиссер: Иван Миколайчук
Сценаристи: Иван Миколайчук, Василий Земляк
Композитор: Иван Миколайчук
страна: СССР

Тихое украинское селение Вавилон обошли стороной веяния новой эпохи. Не коснулась его и революция. Жизнь шла своим чередом до тех пор, пока в родные края не вернулся матрос с "Авроры" Клим Синица, чтобы основать коммуну. Сельчане к идеям коммунар отнеслись равнодушно. Даже местный философ Фабиан не проявил к ним интереса. Но богачам оказались не по нраву революционные порядки. Не желая расставаться с нажитым богатством, они решили расправиться с дерзкими гонцами нового времени... Створений за мотивами романа В.Земляка «Лебедина зграя» про перші кроки колективізації в українському селі.
Жанр означений самими авторами як «народно-романтична небилиця».

Дивитися онлайн
Художні фільми | Переходів: 1 | Додав: Вавилон ХХ | Дата: 29.07.2012

Жанр: драма
Країна: Україна

Кіностудія / кінокомпанія: Кіностудія ім. Олександра Довженка
Режисер: Сергій Параджанов
Актори: Іван Миколайчук, Лариса Кадочникова, Тетяна Бестаєва, Микола Гринько, Олександр Райданов, Неоніла Гнеповська, Олександр Гай, Ніна Алісова, Леонід Єнгібаров, Спартак Багашвілі

Сюжет:
Фільм, створений за однойменною повістю Михайла Коцюбинського.
Десятки років ворогували два гуцульских роди - Палійчуки та Гутенюки. Але сталось так, що Іван Палійчук покохав красуню із ворожого роду - Марічку, якій судилося прожити коротке, але щасливе життя. Не міг без неї бути щасливим Іванко. Але він жив далі. Оженився. Був коханим. Дітей не було. Господарював. І шукав смерть, яка забрала в нього кохану.

Тривалість: 01:31:37
Якість: DVD-9
Відео:
кодек: MPEG-2 DVD
розмір кадру: 720х480
бітрейт: 7011 кб/с

Аудіо # 1:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: AC3
бітрейт: 128 кб/с

Аудіо # 2:
мова: українська
переклад: оригінал
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с

Аудіо # 3:
мова: російська
переклад: двохголосий закадровий
кодек: AC3 5.1
бітрейт: 448 кб/с
Художні фільми | Переходів: 1 | Додав: Тіні забутих Предків | Дата: 29.07.2012

"Білий птах з чорною ознакою" — український художній фільм режисера Юрія Іллєнка відзнятий у 1970 році на кіностудії імені Довженка.  

Нагороди

1971 — Золота медаль — МКФ у Москві

1972 — Відбіркова премія «Срібні сирени» — МКФ у Сорренто (Італія).  

Акторський склад

Лариса Кадочникова

Іван Миколайчук Богдан Ступка

Юрій Миколайчук

Василь Симчич

Наталія Наум

Джемма Фірсова

Олександр Плотніков

Олег Полствін

Михайло Іллєнко

Леонід Бакштаєв

Володимир Шакало

Микола Олійник

Костянтин Степанков


Знімальна група

Режисер: Юрій Іллєнко

Сценарист: Юрій Іллєнко, Іван Миколайчук

Художник: Анатолій Мамонтов Оператор: Вілен Калюта


Деталі сюжету

У центрі розповіді — бідна й багатодітна буковинська родина. Розійшлися шляхи синів Леся Звонаря: старший іде до Червоної Армії, середній — в ліс, до УПА, молодший — залишається осторонь. Але не раз зустрінуться вони і не раз перетнуться їх долі — то в коханні, то в горах зі зброєю в руках. Події фільму відбуваються у 1937-47 р.

 Джерело


Інше посилання.

Художні фільми | Переходів: 2 | Додав: Білий птах з чорною ознакою | Дата: 26.07.2012

Тут можна скачати багато українського кіно, зокрема, фільми за участю Миколайчука та його авторства. Просто клондайк. Контрольне посилання: http://files.ukraine.ck.ua/Ukrayinika/Художні%20фільми
Художні фільми | Переходів: 1 | Додав: Українське кино | Дата: 18.06.2010

1-16
Copyright MyCorp © 2014
Створити сайт безкоштовно